ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

     

     

     Στον Χολαργό, σήμερα Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου 2010, διεξήχθη Τακτική  Γενική Συνέλευση με θέμα :

                                 «Αρχαιρεσίες»

    στην έδρα του «Σωματείου Εργαζομένων στην Κτηματολόγιο Α.Ε.» (Μεσογείων 288, Χολαργός):

     

    Με βάση το τηρούμενο Πρωτόκολλο ψηφοφορίας α) για την εκλογή Οργάνων Διοικήσεως, Εξελεγκτικής Επιτροπής βρέθηκαν 203 ψηφοδέλτια, εκ των οποίων 201 έγκυρα, 1 άκυρο και 1 λευκό και β) για την εκλογή Αντιπροσώπων και Ομοσπονδίας βρέθηκαν 203 ψηφοδέλτια, εκ των οποίων 201 έγκυρα, 1 άκυρο και 1 λευκό.

     

     

     

     

     

    Α΄ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

     

     

     

     

    έλαβε

    ψήφους

     

    1

    Αλαμάνος Ιωάννης

    -//-

    -//-

    45

    2

    Αψωκάρδου Σοφία

    -//-

    -//-

    52

    3

    Βράκας Βασίλειος

    -//-

    -//-

    46

    4

    Δαραλιώτη Καλλιόπη

    -//-

    -//-

    69

    5

    Κομπογιάννης Αλέξανδρος

    -//-

    -//-

    41

    6

    Μπάρδη  Ηλέκτρα

    -//-

    -//-

    39

    7

    Παπαχρήστος Κωνσταντίνος

    -//-

    -//-

    21

    8

    Παραμάνας Νικόλαος

    -//-

    -//-

    49

    9

    Ράπτης Χρήστος

    -//-

    -//-

    42

    10

    Σιλιόγκας Δημήτριος

    -//-

    -//-

    63

    11

    Σκαμπά Αθηνά

    -//-

    -//-

    73

    12

    Στάθης Κωνσταντίνος

    -//-

    -//-

    55

    13

    Στάμου Σοφία

    -//-

    -//-

    57

    14

    Ψαρρός Σπυρίδων

    -//-

    -//-

    73

     

     

     

     

     

     

    Β΄ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

     

     

     

    έλαβε

    ψήφους

     

    1

    Βεκρή Μαρία

    -//-

    -//-

    53

    2

    Δημητρακοπούλου Ευαγγελία

    -//-

    -//-

    63

    3

    Παπαδάκης Γεώργιος

    -//-

    -//-

    99

     

     

     

     

    Γ΄ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

     

     

     

     

    έλαβε

    ψήφους

     

    1

    Βράκας Βασίλειος

    -//-

    -//-

    53

    2

    Παραμάνας Νικόλαος

    -//-

    -//-

    48

    3

    Ράπτης Χρήστος

    -//-

    -//-

    43

    4

    Στάθης Κωνσταντίνος

    -//-

    -//-

    72

    5

    Σωτηρόπουλος Ιωάννης

    -//-

    -//-

    63

     

     

     

    Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα, εκλέχτηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

     

     

    Α΄ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

     

     

    Τακτικοί :

     

    1

    Σκαμπά Αθηνά

    73

    2

    Ψαρρός Σπυρίδων

    73

    3

    Δαραλιώτη Καλλιόπη

    69

    4

    Σιλιόγκας Δημήτριος

    63

    5

    Στάμου Σοφία

    57

    6

    Στάθης Κωνσταντίνος

    55

    7

    Αψωκάρδου Σοφία

    52

     

     

     

     

     

    Αναπληρωματικοί :

     

    1

    Παραμάνας Νικόλαος

    49

    2

    Βράκας Βασίλειος

    46

    3

    Αλαμάνος Ιωάννης

    45

    4

    Ράπτης Χρήστος

    42

    5

    Κομπογιάννης Αλέξανδρος

    41

     

     

    Β΄ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

     

    Τακτικοί :

     

    1

    Παπαδάκης Γεώργιος

    99

    2

    Δημητρακοπούλου Ευαγγελία

    63

    3

    Βεκρή Μαρία

    53

     

     

     

    Γ΄ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ (Ο.Σ.Ε.Τ.Ε.Ε.)

     

     

    Τακτικοί :

     

    1

    Στάθης Κωνσταντίνος

    72

    2

    Σωτηρόπουλος Ιωάννης

    63

    3

    Βράκας Βασίλειος

    53

    4

    Παραμάνας Νικόλαος

    48

     

     

    Αναπληρωματικοί :

     

    1

    Ράπτης Χρήστος

    43

    2

     

     

     

    Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

     

    ΚΑΛΕΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

    ΚΑΥΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

    ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

    p9230615.jpg

    Εύρεση

    Ποιος είναι online

    Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 65 επισκέπτες και κανένα μέλος

    © Σωματείο Εργαζομένων στην Κτηματολόγιο ΑΕ - Σχεδιασμός Onscreen Web Services